O nás
Kontakty a mapy
Centrum INEF
Výzkum a vývoj
Pracoviště
Energetické audity a studie
Projekce
Monitoring obnovitelných zdrojů
Monitoring a optimalizace energií
Provozní měření v energetice
Regionální a výukové centrum REACH
Bezpečnost paliv a technologií
Zkušebna kotlů
Zplyňování
Školení a semináře
Kariéra
Aktuality - nové!!

Edukativní show Smokeman
zasahuje

Výzkumné energetické centrum

Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava
Vysoká škola báňská — Technická univerzita Ostrava

Zkušebna kotlů Provozní měření v energetice Energetické audity a studie Zplyňování Regionální a výukové centrum REACH Projekce Výzkum a vývoj Bezpečnost paliv a technologií Monitoring a optimalizace energií Monitoring obnovitelných zdrojů Smokeman

Domů > Kariéra > Aktuální volné pozice

Projektový manažer

Náplň práce:

  • Vyhledávání aktuálních dotačních titulů z fondů EU a dalších programů
  • Zpracování žádostí o dotace
  • Administrace projektů – zpracování monitorovacích zpráv, finančních přehledů
  • Dohled nad realizací projektů financovaných z dotací
  • Dohled a monitorování projektů v době jejich udržitelnosti
  • Vyhledávání a zpracování potřebných informací
  • Odborné práce v rámci projektů
  • Organizace pracovních meetingů a seminářů
  • Potřebné asistentské práce

Požadavky na zaměstnance:

  • VŠ případně SŠ vzdělání – vhodný ekonomický nebo technický směr
  • Praxe na obdobné pozici minimálně 1 rok
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Spolehlivost, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost
  • Schopnost rychle se učit
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Orientaci na týmovou spolupráci
  • Flexibilita, loajalita
  • Chuť pracovat ve vysokém tempu a pod časovým tlakem, ochota cestovat
  • Zodpovědný a samostatný přístup k práci
  • Velmi dobrá znalost AJ slovem i písmem (komunikace v angličtině)
  • Velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel, Outlook; Internet)
  • ŘP sk. B – aktivní řidič

Nabízíme:

  • Práci v profesionálním a příjemném kolektivu
  • Platové ohodnocení odpovídající pracovní pozici
  • Zázemí stabilní instituce
  • Pružnou pracovní dobu
  • Zaměstnanecké výhody – možnost dalšího rozvoje a školení, dovolená v délce 5 týdnů

Nástup do HPP ihned nebo dohodou – jedná se o zástup za mateřskou dovolenou na min. 1,5 roku.

Písemné přihlášky včetně životopisu zasílejte v termínu do 13.10.2017 na e-mail: silvie.petrankova.sevcikova@vsb.cz.

Nebo poštou na adresu:

Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava

17. listopadu 15/2172

708 33 Ostrava-Poruba

Facebook © 2015 – 2017 MARF reklamní agentura, grafické studio, tvorba webových stránek a webdesign