O nás
Kontakty a mapy
Centrum INEF
Výzkum a vývoj
Pracoviště
Energetické audity a studie
Projekce
Monitoring obnovitelných zdrojů
Monitoring a optimalizace energií
Provozní měření v energetice
Regionální a výukové centrum REACH
Bezpečnost paliv a technologií
Zkušebna kotlů
Zplyňování
Ekonomické oddělení
Školení a semináře
Kariéra
Aktuality - nové!!

Edukativní show Smokeman
zasahuje

Aktuality Technik měření emisí

19. 7. 2017
Ředitel Výzkumného energetického centra VŠB – Technické univerzity Ostrava vypisuje výběrové řízení na obsazení pozice „Technik provozního měření“. .= číst více.

Výzkumné energetické centrum

Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava
Vysoká škola báňská — Technická univerzita Ostrava

Zkušebna kotlů Provozní měření v energetice Energetické audity a studie Zplyňování Regionální a výukové centrum REACH Projekce Výzkum a vývoj Bezpečnost paliv a technologií Monitoring a optimalizace energií Monitoring obnovitelných zdrojů Smokeman

Domů > Kariéra > Aktuální volné pozice

Projektant technologie tepelných energetických staveb

Náplň práce

  • zpracování technicko-ekonomických studií
  • zpracování projektových dokumentací všech stupňů:
    • pro územní řízení a stavební řízení,
    • pro provádění stavby, pro výběr dodavatele,
    • skutečné provedení podle vyhl. č. 499/2006 Sb.
    • dílčí výrobní dokumentace
  • tvorba koncepcí technických řešení
  • práce v terénu
  • tvorba podkladů
  • mezi-profesní koordinace
  • spolupráci při inženýrské činnosti (zajišťování správních řízení)
  • autorský dozor na stavbě

Oblasti projektování

  • kotelny (parní, horkovodní, teplovodní),
  • výměníkové stanice (parní, horkovodní, teplovodní),
  • potrubní rozvody (parovody, horkovody, teplovody – nadzemní, podzemní),
  • vytápění,
  • chlazení a další.

Požadovaná praxe v oboru:

  • min. 5 let v oboru na obdobné pozici

Požadujeme

  • vzdělání SŠ/VŠ v oboru techniky prostředí nebo energetiky
  • schopnost samostatné práce
  • důslednost, pečlivost a zodpovědnost při řešení projektů
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič
  • znalost AJ výhodou, ale není podmínkou
  • znalost prostředí AutoCAD (práce ve 3D výhodou)
  • zkušenosti s rozpočtováním výhodou

Nabízíme

  • zajímavou tvůrčí práci
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • výhodné platební podmínky
  • práce v mladém kolektivu
  • výhody zaměstnanců VŠB – Technické univerzity Ostrava
  • 5 týdnů dovolené

Kontakt

VŠB – Technická univerzita Ostrava

Výzkumné energetické centrum (VEC)

Kateřina Šindlerová

17. listopadu 15/2172

708 33 Ostrava – Poruba

Česká republika

E-mail: katerina.sindlerova@vsb.cz