O nás
Kontakty a mapy
Centrum INEF
Výzkum a vývoj
Pracoviště
Energetické audity a studie
Projekce
Monitoring obnovitelných zdrojů
Monitoring a optimalizace energií
Provozní měření v energetice
Regionální a výukové centrum REACH
Bezpečnost paliv a technologií
Zkušebna kotlů
Zplyňování
Školení a semináře
Kariéra
Aktuality - nové!!

Edukativní show Smokeman
zasahuje

Výzkumné energetické centrum

Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava
Vysoká škola báňská — Technická univerzita Ostrava

Zkušebna kotlů Provozní měření v energetice Energetické audity a studie Zplyňování Regionální a výukové centrum REACH Projekce Výzkum a vývoj Bezpečnost paliv a technologií Monitoring a optimalizace energií Monitoring obnovitelných zdrojů Smokeman

Domů > Kariéra > Aktuální volné pozice

Projektant technologických zařízení staveb (TZS) a TZB

Oblasti projektování:

  • Kotelny (parní, horkovodní, teplovodní),
  • Výměníkové stanice (parní, horkovodní, teplovodní),
  • Potrubní rozvody (parovody, horkovody, teplovody – nadzemní, podzemní),
  • Vytápění, příprava TV,
  • Chlazení a další.

Náplň práce:

  • Koordinace projekčních prací na přidělených projektech a s tím související mezi-profesní koordinace,
  • Kontrola subdodavatelů projekčních prací,
  • Zpracování projektových dokumentací všech stupňů (především kompletní technologie kotelen, kogeneračních jednotek, výměníkových stanic, horkovodů a podobně),
  • Práce v terénu,
  • Tvorba podkladů,
  • Spolupráce při inženýrské činnosti (zajišťování správních řízení),
  • Spolupráce při tvorbě cenových nabídek na projekční práce,
  • Autorský dozor na stavbě.

Požadavky na zaměstnance:

  • Minimálně 3 roky v oboru na pozici projektanta,
  • vzdělání SŠ/VŠ v oboru stavebním – TZB, nebo strojním – Technologie, energetika
  • Schopnost samostatné práce a aktivního přístupu k práci
  • Schopnost koordinace projektů všech profesí
  • Důslednost, pečlivost a zodpovědnost při řešení projektů
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič
  • Znalost AJ výhodou, ale není podmínkou
  • Znalost prostředí AutoCAD (práce ve 3D výhodou, ale není podmínkou)
  • Zkušenosti s rozpočtováním výhodou, ale není podmínkou

Nabízíme:

  • **Zajímavou tvůrčí práci **
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu, modelování ve 3D, zkušenosti pro získání autorizace
  • Výhodné platební podmínky
  • Práce v mladém kolektivu
  • Výhody zaměstnanců VŠB – Technické univerzity Ostrava
  • 30 dnů dovolené
  • Příspěvek na důchodové pojištění

Kontakt

VŠB – Technická univerzita Ostrava

Výzkumné energetické centrum (VEC)

Adriana Skotalová

17. listopadu 15/2172

708 33 Ostrava – Poruba

Česká republika

E-mail: adriana.skotalova@vsb.cz