O nás
Kontakty a mapy
Centrum INEF
Výzkum a vývoj
Pracoviště
Energetické audity a studie
Projekce
Monitoring obnovitelných zdrojů
Monitoring a optimalizace energií
Provozní měření v energetice
Regionální a výukové centrum REACH
Bezpečnost paliv a technologií
Zkušebna kotlů
Zplyňování
Školení a semináře
Kariéra
Aktuality - nové!!

Edukativní show Smokeman
zasahuje

Výzkumné energetické centrum

Vysoká škola báňská – Technická univerzita Ostrava
Vysoká škola báňská — Technická univerzita Ostrava

Zkušebna kotlů Provozní měření v energetice Energetické audity a studie Zplyňování Regionální a výukové centrum REACH Projekce Výzkum a vývoj Bezpečnost paliv a technologií Monitoring a optimalizace energií Monitoring obnovitelných zdrojů Smokeman

Domů > Kariéra > Aktuální volné pozice

Koordinátor a projektant stavebních projektů

Náplň práce

  • koordinace projekčních prací na přidělených projektech a s tím související mezi-profesní koordinace
  • kontrola subdodavatelů projekčních prací – především se jedná o:
  • architektonické a stavební řešení
  • stavebně-konstrukční řešení
  • zpracování projektových dokumentací všech stupňů – především se jedná o stavební úpravy vyžadující technologie kotelen, kogeneračních jednotek a podobně)
  • práce v terénu
  • tvorba podkladů
  • spolupráce při inženýrské činnosti (zajišťování správních řízení)
  • spolupráce při tvorbě cenových nabídek na projekční práce
  • autorský dozor na stavbě

Oblasti projektování

  • kotelny (parní, horkovodní, teplovodní),
  • výměníkové stanice (parní, horkovodní, teplovodní),
  • potrubní rozvody (parovody, horkovody, teplovody – nadzemní, podzemní),
  • vytápění,
  • chlazení a další.

Požadujeme

  • vzdělání SŠ/VŠ v oboru pozemní stavby
  • schopnost samostatné práce
  • schopnost koordinace projektů všech profesí
  • důslednost, pečlivost a zodpovědnost při řešení projektů
  • ŘP skupiny B – aktivní řidič
  • znalost AJ výhodou, ale není podmínkou
  • znalost prostředí AutoCAD (práce ve 3D výhodou)
  • zkušenosti s rozpočtováním výhodou
  • Požadovaná praxe v oboru: min. 5 let na obdobné pozici

Nabízíme

  • zajímavou tvůrčí práci
  • možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • výhodné platební podmínky
  • práce v mladém kolektivu
  • výhody zaměstnanců VŠB – Technické univerzity Ostrava
  • 6 týdnů dovolené
  • Příspěvek na důchodové pojištění

Životopisy zasílejte na emailovou adresu: katerina.sindlerova@vsb.cz, případně písemně na adresu:

VŠB – Technická univerzita Ostrava

Výzkumné energetické centrum (VEC)

17. listopadu 15/2172

708 33 Ostrava – Poruba

Česká republika